Nefro kvíz

Děkujeme všem za účast v našem nefro kvízu a gratulujeme výhercům, kteří obdrží knihu Moderní farmakologie v nefrologii – Vladimír Tesař, Jan Vachek a kol.

Jsou to:
MUDr. Zuzana Novická
MUDr. Lydia Habáňová
MUDr. Mariana Pšeničková
MUDr. Lucie Patočková
MUDr. Alena Hoznauerová
MUDr. David Jeřábek
MUDr. Tatiana Baltesová
MUDr. Olexij Krapak
MUDr. Lubomír Polaščín MUDr. Jan Hajný
MUDr. Jana Pelková

Vzhledem k tomu, že se 38. Kongres ČNS netradičně koná ve virtuální podobě, připravili jsme si pro Vás vychytávku ve formě odborného nefro kvízu. Můžete se každý den těšit na rozmanité otázky, díky kterým se Vám podaří projít celé prostředí kongresové platformy, bude Vás to bavit, a můžete soutěžit o ceny.

Jak bude kvíz probíhat?

Nefro kvíz se skládá z pěti částí - na každý den pro vás máme připravenu jednu, podle toho, k čemu budou otázky vázány a co se zrovna na kongrese bude dít. Všechny části budou samozřejmě k dispozici během celého kongresu a vyplnit je můžete kdykoliv.

Očekávat můžete otázky týkající se informací z odborných přednášek, informací k léčivům, zaměříme se také na historii dialýzy a mnoho dalšího.

Jak správně vyplnit a odeslat kvíz?

Nefro kvíz jsme pro váš větší komfort připravili ve dvou variantách:

  • pdf verze ke stažení: Pdf verzi ke stažení si můžete stáhnout na webové stránce www.kongrescns2020.cz, vytisknout a doma vyplnit ručně. Vyplněný kvíz nám pak jen jednoduše vyfotíte telefonem, nebo naskenujete a zašlete na adresu: kongrescns2020@cbttravel.cz
  • online verze: online verze kvízu bude dostupná jak na webové stránce www.kongrescns2020.cz, tak v kongresové platformě a vyplnění je jednoduše online.

Do losování o ceny budou zařazeny všechny kvízy, které nám budou odevzdány nejpozději do 11. 12. do 23:59 hod.

O co můžete soutěžit?

Pokud nám zašlete správně vyplněné alespoň 4 části nefro kvízu, budete zařazeni do slosování o následující ceny:

  • 10 x publikace Moderní farmakoterapie v nefrologii - Vladimír Tesař, Jan Vachek a kol.
  • 3 x speciální balíček firmy B.Braun pro nejlépe vyplněné otázky týkající se firemní přednášky B.Braun

Losování vítězů proběhne v týdnu od 14. do 18. prosince, vítězové budou informováni e-mailem a budou zveřejněni i zde na webových stránkách.

Ceny pro výherce nefro kvízu nebyly financovány z prostředků sponzorského příspěvku Sanofi, poskytnutého na partnerství 38. Kongresu ČNS.